Потужний приворот на любов. Прийом у ворожки в Сумах

Номер оголошення 553109

Опис

Допомога екстрасенса. Дистанційна допомогу ясновидиці. Потужний приворот на любов. Ворожка в Сумах. Допоможіть проритеку Сума. Усунення корупції Сума. Допоможіть з проблемами в шлюбі Сума. Допомога провидиці Моніки. Прийом у ворожки в Сумах. Екстрасенс Моніка. Ясновидиця Моніка. Ворожіння на Таро. Виготовлення амулетів Сума.

Потужна чарівна допомога досвідченого руйного ясновидіння! Вирішення проблем будь-якої складності! Давня магія і найсильніші ритуали!

Мене звуть Моніка, я руновидний ясновидець, який практикує всілякі магії. Я допомагаю налагодити життя і знайти вихід з найважчих ситуацій. Повний розклад на Таро, коригування життєвої лінії. Діагностика негативних впливів. Допомога у вирішенні будь-якої життєвої ситуації.

Вирішення сімейних проблем: усунення корупції, корона безшлюбності, потужні заклинання, відвернення від коханок/коханців, відвернення від коханок/коханців, повороти від коханок/коханців, ритуали для одруження, відновлення почуттів у шлюбі.

Вирішення проблем в кар'єрі і бізнесі: створення грошового каналу, бізнес-магія, магія грошей, допомога в налагодженні відносин з діловими партнерами, допомога в поліпшенні кар'єри.

Зцілення від хвороб і охорони здоров'я: загоєння від хвороб, діагностика негативних ефектів, прокляті, будь-яка негативна програма, цілющі згубні звички.

Дзвінок - віддалений прийом в будь-якій точці світу!

+380(63)9382881 Viber

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Моніка

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Сум та Сумської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Сум та Сумської області. Подати безкоштовні оголошення.