Ворожіння на картах Таро Львів. Приворот по фото Львів

Номер оголошення 565844

Опис

Ворожіння на картах Таро Львів. Приворот по фото Львів. Позбавлення від залежностей Львів. Допомога в проблемі з безпліддям Львів. Позбавлення від алкогольної залежності Львів. Обряди на заміжжя Львів. Допомога дослідної ясновидиці Львів. Зняття порчі й пристріту. Стародавні ворожіння. Розклади Таро онлайн Львів. Передбачення долі. Ворожіння. Приворот. Зняття порчі. Досвідчена ясновидиця Львів. Ворожіння на картах Таро.

Гарантоване рішення будь-яких труднощів! Досвідчений екстрасенс Моніка, пропонує магічну допомогу в боротьбі з будь-якою труднощами. Величезний досвід і тисячі позитивних відгуків!

• Ворожіння. Передбачення долі: діагностика долі, пошук джерела проблеми, корекція життєвої лінії, зняття порчі, ворожіння Таро на любов і майбутнє, відповіді на всі питання, захист від недругів, очищення енергетики, виготовлення амулетів.

• Любовна магія: позбавлення від самотності, зняття вінця безшлюбності, любовні привороти, приворот по фото, обряди на заміжжя, обряди для гармонізації шлюбу, порятунок шлюбу від розлучення, відворот коханок / ков, відновлення почуттів в шлюбі, допомога бездітним парам.

• Лікувальна магія: позбавлення від залежностей, зцілення хвороб, обряди для поліпшення здоров'я, позбавлення від безпліддя.

• Фінансова магія: тяжіння удачі, настройка фінансового каналу, обряди на багатство, обряди для кар'єрного зростання, обряди на успіх і благополуччя.

Повна конфіденційність. Допомога - дистанційно, незалежно від місця Вашого проживання!

Поради, яку допоможуть врятувати Вашу ситуацію і налагодити Ваше життя!

Телефонуйте, завжди допоможу Вам!

+380 (63) 9382881 Viber

https://www.instagram.com/monika_gadanie_mg/

Моніка

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Львова та Львівської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Львова та Львівської області. Подати безкоштовні оголошення.