Професійний маг в Києві

Номер оголошення 563068

Опис

Професійний маг в Києві. Ясновидиця Наталія Київ. Консультація дослідної ворожки Київ. Потужний приворот по фото Київ. Стародавні ворожіння на майбутнє Київ. Дізнатися свою долю. Приворот хлопця Київ. Ворожіння на заміжжя. Ритуали для поліпшення здоров'я. Потужна лікувальна магія. Любовна магія. Розклад Таро «Вузол відносин». Ворожка Наталья. Дистанційна допомогу екстрасенса.

Мене звуть Наталя, я професійний маг-екстрасенс з практикою більше 25 років. Займаюся усіма видами магії. Допомагаю людям знайти вихід із самих важких ситуацій і гармонізувати їх життя. Повний перегляд Вашої долі. Зніму будь-яку негативну програму. Врятую Вас від негативного впливу, недругів.

Любовна магія: позбавлення від самотності, потужні любовні привороти, одвороти від коханок / коханців, налагоджу ставлення в шлюбі, гармонізація відносин, лікування безпліддя, рішення проблем з дітьми, любовна прив'язка, зніму вінець безшлюбності, допоможу знайти свою другу половинку, потужні любовні обряди.

Грошова магія: обряди для фінансового добробуту, настрою грошовий канал, допоможу в бізнесі, просунемося по кар'єрних сходах, допомога в навчанні, відкрию фінансові шляху розвитку, налагоджу відносини з бізнес-партнерами.

Лікувальна магія: допомога в боротьбі з хворобами, обряди для поліпшення здоров'я, лікування безпліддя, позбавлення від згубних звичок.

Скоректує Вашу долю і зміню її в кращу сторону! Потужна стародавня магія з гарантією результату!

Я допомогла тисячам людей! Є величезна кількість відгуків. Тільки дієві і перевірені обряди! Телефонуйте або пишіть в месенджери!

Повна конфіденціальность.Еффект не змусить себе чекати!

Консультація - дистанційно!

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Наталя

0974259700,

0667493555

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Києва та Київської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Києва та Київської області. Подати безкоштовні оголошення.