Позбавлення від самотності. Приворот по фото. Розклад Таро

Номер оголошення 563390

Опис

Позбавлення від самотності. Приворот по фото. Розклад Таро «Вузол відносин». Досвідчена ворожка в Києві. Сильний маг Київ. Допомога в шлюбі Київ. Допомога екстрасенса в Києві. Ясновидиця Наталія. Ворожка Наталя в Києві. Любовна магія. Професійний маг в Києві. Ясновидиця Наталія Київ. Консультація дослідної ворожки Київ. Потужний приворот по фото Київ.

Мене звуть Наталя, я професійний маг-екстрасенс з практикою більше 25 років. Займаюся усіма видами магії. Допомагаю людям знайти вихід із самих важких ситуацій і гармонізувати їх життя. Повний перегляд Вашої долі. Зніму будь-яку негативну програму. Врятую Вас від негативного впливу, недругів.

Повний спектр послуг:

Любовна магія: позбавлення від самотності, потужні любовні привороти, одвороти від коханок / коханців, налагоджу ставлення в шлюбі, гармонізація відносин, лікування безпліддя, рішення проблем з дітьми, любовна прив'язка, зніму вінець безшлюбності, допоможу знайти свою другу половинку, потужні любовні обряди.

Грошова магія: обряди для фінансового добробуту, настрою грошовий канал, допоможу в бізнесі, просунемося по кар'єрних сходах, допомога в навчанні, відкрию фінансові шляху розвитку, налагоджу відносини з бізнес-партнерами.

Лікувальна магія: допомога в боротьбі з хворобами, обряди для поліпшення здоров'я, лікування безпліддя, позбавлення від згубних звичок.

Скоректує Вашу долю і зміню її в кращу сторону! Потужна стародавня магія з гарантією результату!

Я допомогла тисячам людей! Допоможу і Вам подолати будь-які труднощі! Гарантія результату - сотні відгуків від реальних людей. Телефонуйте!

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Наталя

0974259700,

0667493555

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Києва та Київської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Києва та Київської області. Подати безкоштовні оголошення.