Адвокат в Києві у кримінальних справах
Адвокат в Києві у кримінальних справах
Адвокат в Києві у кримінальних справах
Адвокат в Києві у кримінальних справах

Номер оголошення 586430

Опис

Адвокат в Києві у кримінальних справах. Адвокат кримінальну справу. Адвокат кримінальне право. Допомога кримінальної адвоката.

Якщо Ви стали учасником в кримінальному провадженні - свідком, потерпілим або підозрюваним, Вас затримали або викликають під будь-яким приводом в поліцію варто негайно звернутися за правовою допомогою до адвоката у кримінальних справах. Дуже важлива своєчасність такого звернення, оскільки, чим раніше справою займеться кримінальний адвокат, тим більше шансів на успішне вирішення справи.

При допиті присутність адвоката вбереже від неправомірних дій працівників поліції, від здійснення необдуманих вчинків і дачі компрометуючих Вас показань. Допомога кримінальної адвоката безпосередньо на місці події дозволить зібрати необхідні докази, встановити коло очевидців, виконати всі потрібні в конкретному випадку дії.

У критичній ситуації, на місці злочину, ДТП, під час затримання Ви можете в будь-який час доби розраховувати на допомогу адвоката у кримінальних справах Гаркуша Е. В. Без зволікання набирайте мій номер: (067) 578-85-85, я підкажу, як правильно діяти, а при необхідності виїду на місце для надання правової допомоги. Пам'ятайте, чим раніше Ви звернетеся до адвоката - тим вище Ваші шанси уникнути негативних наслідків!

Пропоную послуги адвоката в різних галузях права в Києві, Київській області та по Україні. Досвід роботи більше 11 років, надаю допомогу з різними проблемами в області права.

Проводжу консультації як в офісі, так і по телефону! Не завжди клієнтові зручно під'їхати в офіс, ось для таких випадків я проводжу консультацію по телефону! Досить часто використовую цю практику і всі задоволені!
Телефонуйте!

+ 380 (67) 578 85 85

+ 380 (63) 157 56 59

+380 (97) 895 97 68

сайт advokat-garkusha.com.ua

http://instagram.com/advokat.kiev

http: //facebook.com/ HARKUSHAYEVHEN /

Київ, проспект Бажана, 16, офіс 23

Додаткова інформація
Ціна договірна
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Києва та Київської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Києва та Київської області. Подати безкоштовні оголошення.