Ворожка Наталя в Харкові. Любовна магія

Номер оголошення 563157

Опис

Ворожка Наталя в Харкові. Любовна магія. Розклад Таро «Вузол відносин». Професійний маг в Харкові. Ясновидиця Наталія Харків. Консультація дослідної ворожки Харків. Потужний приворот по фото Харків. Стародавні ворожіння на майбутнє Харків. Дізнатися свою долю. Приворот хлопця Харків. Ворожіння на заміжжя. Ритуали для поліпшення здоров'я. Потужна лікувальна магія.

Мене звуть Наталя, я професійний маг-екстрасенс з практикою більше 25 років. Займаюся усіма видами магії. Допомагаю людям знайти вихід із самих важких ситуацій і гармонізувати їх життя. Повний перегляд Вашої долі. Зніму будь-яку негативну програму. Врятую Вас від негативного впливу, недругів.

Любовна магія: позбавлення від самотності, потужні любовні привороти, одвороти від коханок / коханців, налагоджу ставлення в шлюбі, гармонізація відносин, лікування безпліддя, рішення проблем з дітьми, любовна прив'язка, зніму вінець безшлюбності, допоможу знайти свою другу половинку, потужні любовні обряди.

Грошова магія: обряди для фінансового добробуту, настрою грошовий канал, допоможу в бізнесі, просунемося по кар'єрних сходах, допомога в навчанні, відкрию фінансові шляху розвитку, налагоджу відносини з бізнес-партнерами.

Лікувальна магія: допомога в боротьбі з хворобами, обряди для поліпшення здоров'я, лікування безпліддя, позбавлення від згубних звичок.

Скоректує Вашу долю і зміню її в кращу сторону! Потужна стародавня магія з гарантією результату!

Я допомогла тисячам людей! Є величезна кількість відгуків. Тільки дієві і перевірені обряди! Телефонуйте або пишіть в месенджери!

Консультую дистанційно і з гарантією результату!

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Наталя

0974259700,

0667493555

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Харкова та Харківської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Харкова та Харківської області. Подати безкоштовні оголошення.