Передбачення долі. Ворожіння. Приворот. Порятунок шлюбу

Номер оголошення 565312

Опис

Передбачення долі. Ворожіння. Приворот. Зняття порчі. Досвідчена ясновидиця Харків. Ворожіння на картах Таро Харків. Приворот по фото Харків. Зняття вінця безшлюбності Харків. Ясновидиця в Харкові. Прийом у ясновидиці Харків. Дистанційна допомогу екстрасенса.

Спадкова екстрасенс-ясновидиця Моніка пропонує ефективну магічну допомогу. Я володію унікальним магічним даром, і практикую різні види магії:

Ворожіння. Передбачення долі: діагностика долі, пошук джерела проблеми, корекція життєвої лінії, зняття порчі, ворожіння Таро на любов і майбутнє, відповіді на всі питання, захист від недругів, очищення енергетики, виготовлення амулетів.

Любовна магія: позбавлення від самотності, зняття вінця безшлюбності, любовні привороти, приворот по фото, обряди на заміжжя, обряди для гармонізації шлюбу, порятунок шлюбу від розлучення, відворот коханок / ков, відновлення почуттів в шлюбі, допомога бездітним парам.

Лікувальна магія: позбавлення від залежностей, зцілення хвороб, обряди для поліпшення здоров'я, позбавлення від безпліддя.

Фінансова магія: тяжіння удачі, настройка фінансового каналу, обряди на багатство, обряди для кар'єрного зростання, обряди на успіх і юлагополучіе.

Телефонуйте! Завжди допоможу і дам пораду в прийнятті важливого рішення. Повна конфіденційність. Приймаю дистанційно з будь-якої точки світу!

Тільки професійна і ефективна допомога!

+380 (63) 9382881 Viber

https://www.instagram.com/monika_gadanie_mg/

Моніка

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Харкова та Харківської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Харкова та Харківської області. Подати безкоштовні оголошення.