Допомога екстрасенса. Дистанційна допомогу ясновидиці

Номер оголошення 552467

Опис

Допомога екстрасенса. Дистанційна допомогу ясновидиці. Потужний приворот на любов. Ворожка в Харкові. Допомога провидиці Харків. Зняття порчі Харків. Допомога з проблемами в шлюбі Харків. Допомога провидиці Моніки. Прийом у ворожки в Вінниці. Екстрасенс Моніка. Ясновидиця Моніка. Ворожіння на Таро. Виготовлення амулетів Харків.

Мене звуть Моніка, я є спадковою ясновидиці, яка практикує всі види магії. Я допомагаю налагодити життя і знайти вихід з найважчих ситуацій. Повний розклад на Таро, коригування життєвої лінії. Діагностика негативних впливів. Допомога у вирішенні будь-якій життєвій ситуації.

Рішення сімейних проблем: зняття порчі, вінця безшлюбності, потужні привороти, одвороти від коханок / коханців, одвороти від коханок / коханців, одвороти від коханок / коханців, ритуали на вступ в шлюб, відновлення почуттів в шлюбі.

Рішення проблем в кар'єрі та бізнесі: настройка грошового каналу, бізнес-магія, грошова магія, допоможу налагодити відносини з бізнес-партнерами, допоможу покращити кар'єру.

Зцілення від хвороб і допомогу в питаннях здоров'я: зцілення від хвороб, діагностика негативних впливів, зніму прокляття, будь-яку негативну програму, лікування залежностей.

Телефонуйте - дистанційний прийом в будь-яку точку світу! - Не за что. Гарантую повну конфіденційність і ефективний результат!

+380 (63) 9382881 Viber

https://www.instagram.com/natalya_gadanie_mag/

Моніка

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Центр оголошень Харкова та Харківської області. Подати безкоштовні оголошення. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр оголошень Харкова та Харківської області. Подати безкоштовні оголошення.